SQUAD FELG – Shop & Service

X2! Premium Serwis

SQUAD FELG to także serwis, gdzie realizujemy szeroki zakres usług mechanicznych, tuningowych i projektowych.
Oprócz dopasowania felg i opon proponujemy modyfikacje układu zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego czy układu napędowego.

Dysponujemy samodzielnym stanowiskiem serwisowym X2! Premium Serwis, przystosowanym do profesjonalnej i kompleksowej obsługi Twojego auta.

Concierge 

Concierge 

SQUAD FELG Concierge to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających Klientów! W ramach usług Concierge oddajemy w Twoje ręce nasze pełne zaangażowanie, kontakty firmowe i wieloletnie doświadczenie w świecie motoryzacji zapewniając kompleksową opiekę nad wyglądem i kondycją Twojego auta. (również w systemie door-to-door). Wychodząc na przeciw potrzebom dnia codziennego sprawimy, że Twój pojazd będzie zawsze gotowy do drogi – niezależnie czy to krótka przejażdżka po okolicy czy grand tour po Europie!

Zmiana Wyglądu Felg

Zmiana Wyglądu Felg

Chcesz zmienić wygląd swoich felg? Nadać im nowego koloru? A może Twoje obecne felgi wymagają renowacji?

W ramach naszych usług serwisowych oferujemy Państwu przeprowadzenie pełnego procesu zmiany lub odnowienia koloru obręczy, z zachowaniem oryginalnej jakości powłoki lakierniczej i jej fabrycznej trwałości. Realizujemy indywidualne projekty pozwalające wyróżnić Twoje felgi i nadać im niepowtarzalnego charakteru.

Renowacja felg w naszej firmie to proces wieloetapowy:

Naprawa Felg

Naprawa Felg

Ranty Twoich felg posiadają zarysowania? Zmagasz się z problemem drgań na kierownicy? Uszkodziłeś felgę i wymaga ona kompleksowej naprawy?

Proponujemy profesjonalną naprawę i regenerację uszkodzonych felg aluminiowych, pozwalającą przywrócić ich fabryczny wygląd oraz wzorowy stan techniczny w kilku prostych krokach:

Zapraszamy na darmową ekspertyzę i ocenę kondycji kół. Przedstawimy dostępne możliwość regeneracji felg i dokładną wycenę kompleksowej naprawy.

Naprawa-Felg-Lublin-PRZED Naprawa-Felg-Lublin-PO

Chip Tuning

Chip Tuning

Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży i montażu Race-Chip Chiptuning!

Zyskaj dodatkowy zastrzyk mocy w całkowicie bezpieczny i odwracalny sposób. Proponujemy moduły zewnętrzne dobrze znanej i sprawdzonej marki Race-Chip, poprawiające osiągi niemal wszystkich współczesnych silników – więcej mocy, wyższy moment obrotowy, doskonała dynamika i lepsze przyśpieszenie auta bez utraty gwarancji!

Dlaczego warto wybrać moduł Race-Chip?

Autoryzowany Serwis

Autoryzowany Serwis

SQUAD FELG to Autoryzwany punkt serwisowy renomowanych marek.

Współpracując z nami masz pewność, że Twoje części pochodzą z oficjalnej dystrybucji polskiego dealera, a także zostaną zamontowane i wyregulowane zgodnie z wytycznymi producenta.

Dzięki temu nie ryzykujesz utraty gwarancji, a w przypadku jakichkolwiek problemów otrzymujesz od nas pełne wsparcie przy ewentualnych naprawach.

BMC Filters :
Brembo :
Eibach Springs : Brand Short Description Type Here.
Millers Oil :
Racingline :
K&N Filtry :