SQUAD FELG – Shop & Service

Concierge 

SQUAD FELG Concierge to czysta radość z jazdy! Usługa SF Concierge zapewnia naszą pełną opiekę nad wyglądem i kondycją Twojego auta przez cały okres jego użytkowania (również w systemie door-to-door). Spełniamy wszystkie wymagania naszych klientów związane z codzienną eksploatacją samochodu sprawiając, że staje się ona całkowicie bezproblemowa. Wykonujemy między innymi bieżące badania techniczne, przeglądy okresowe, sesje fotograficzne, realizujemy usługi mycia i detailingu, wymiany opon czy transportu powierzonego nam pojazdu. Zapewniamy wysokospecjalistyczne wsparcie i doradztwo podczas przeprowadzanych procesów serwisowania i pielęgnacji samochodu. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat usługi concierge.

Dlaczego my?

0 +
Lat doświadczenia w motoryzacji
0 +
Zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali
0 +
Wykonanych zleceń

Dlaczego warto?

Indywidualna oferta
Nasz autorski program Concierge dedykowany jest do potrzeb i wymagań klienta opartych o każdorazowy przegląd powierzonego nam pojazdu.
Indywidualna oferta
Oszczędność czasu
Proponujemy usługi w systemie DOOR-TO-DOOR pozwalając zaoszczędzić czas spędzony na dojeździe i oczekiwaniu w serwisie, myjni czy stacji kontroli pojazdów.
Oszczędność czasu
Bezpieczeństwo
Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną opiekę nad Twoim autem oraz zarekomendować sprawdzone produkty i usługi.
Bezpieczeństwo
Radość z jazdy
Zapomnij o przykrych obowiązkach związanych z codzienną eksploatacją Twojego auta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu!
Radość z jazdy

Skontaktuj się z naszym opiekunem Klientów Indywidualnych +48510273216

lub